Anne Çocuk Bilgisi

Sağlık, Magazin ve Haber Portalı

İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

Burç tarihleri 22 Mayıs ile 22 Haziran aralığını gösterdiğinde karşımıza çıkan burç hava grubundan olan İkizler burcu oluyor. Pozitif yapısı ve keskin zekâsı ile kendinden söz ettiren bu burca sahip olan kişilerin en belirgin özelliği yönetici gezegeni Merkür’ün ona sunduğu canlılık, parlaklık ve zekâsı oluyor.

İkizler, ün yapmaktan çok büyük keyif alan burçlar arasında yer alır. Gazetecilik veya çok ünlü bir yazar olmak hem yeni bir şeyler üretmek hem de kendi isimlerini herkese duyurmak hayatta amaçladıkları şeyler arasında yer alıyor. Zekasını yeteneklerine göre kullanabilen pek çok İkizler burcunun yenmesi gereken tek şey devamlı konuşması olarak kabul edilebilir.

İçerisinde bulunan enerji ve neşeyi etrafına konuşarak yayabilen İkizler’in bazen çok konuşuyor olması çevresine rahatsızlık verebiliyor. İletişimi çok iyi olan bu kişilerin geleceğe dair yatırımları iletişimi yüksek işlere yapmasında oldukça fayda var. İkili özel ilişkilerinde de oldukça hareketli olan ikizlerin hayat temposuna yetişmek pasif kişiler için oldukça zor bir seçim olacaktır. Ayrıca İkizler burcu, çok sosyal ve gezmeyi, seyahat etmeyi seven kişilerdir.