Anne Çocuk Bilgisi

Sağlık, Magazin ve Haber Portalı

100 bin konut kurası ne zaman?

Corana Virüsü Salgını Nedeniyle TOKİ Kura Çekilişi 2020 Çekiliş Törenleri İptal Edildi!

TOKİ 100 bin sosyal konut projesi kapsamında başlatılan kura çekilişleri hakkında TOKİ son dakika açıklaması yapıldı. TOKİ kura sonuçları 2020 isim listesi için düzenlenen törenler Corana virüs salgını nedeni ile iptal edildi.

TOKİ 2020 kura çekilişi programı kapsamında açıklanan takvime dair Toplu Konut İdaresi Başkanlığı bir açıklama yayımladı.  TOKİ 100 BİN SOSYAL KONUT PROJESİ KURA ÇEKİLİŞİ 2020 TÖRENLERİ İPTAL EDİLDİ!  Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklama ile 2020 kura törenleri hakkında bir son dakika duyurusu gerçekleştirdi.

Yapılan açıklama ile Corana Virüsü salgını nedeni ile artık çekilişlerin kura törenlerinin iptal edildiğini duyurdu. Yapılan açıklamada ” Küresel bir salgın haline gelen Corona virüse karşı devletimizce bugüne dek alınan ve alınacak tedbirler kapsamında vatandaşlarımızın sağlığını korumak için “100 bin yeni sosyal konut projesi” kapsamında gerçekleştirilen kura törenleri iptal edilmiştir.

Kuralarımız açıklanan kura takvimi değiştirilmeden, aynı tarihlerde noter huzurunda yapılacak olup, Toplu Konut İdaresi Başkanlığının (toki) sosyal medya hesaplarından, (twitter, facebook, youtube) canlı olarak yayınlanacaktır.  Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

EMLAK365.COM