Anne Çocuk Bilgisi

Sağlık, Magazin ve Haber Portalı

Anatolia Diamond ile Saç Dökülmesine Artık Son

Anatolia Diamond, saç dökülmesinde devrim yaratan ürünlere imza attı.
Doğal formüllü  saç bakım ürünü ile herkesin ilgi odağı olan Şahin Şimşek, 2019 yılında kurduğu saç bakım ürünleri arkasıyla adından sıklıkla söz ettirirken, yeni ürünü olan Anatolia Diamond‘ı  dijital bir lansmanla tanıttı.

Sektörde her zaman yaptığı yeniliklerle hakkından söz ettiren Şahin Şimşek, yeni çıkan ürünlerinin içeriklerini ve ortaya çıkış hikayelerini şu sözlerle anlattı: “Anatolia Diamond saç bakım seti  dökülmüş , zayıflamış, incelmiş bir çok insan bu ürünü kullanarak yüzde yüz faydasını gördü. Hatta yıllardır hiç saçı olmayan bir çok kişi ürünümüzü düzenli olarak kullanması neticesinde yeni saçlarına kavuştu. 

Anatolia Diamond saç bakım seti tamamen doğal bitkilerden üretilmiş olup hiç bir yan etkisi de bulunmamaktadır. Ayrı ayrı laboratuvarda testleri ve analizleri yapıldı. En son SAĞLIK BAKANLIĞI’ndan “ FREE SALES” (SERBEST SATIŞ  SERTİFİKASI) yanı sıra tüm yasal izinlerimizi de almış bulunmaktayız.”

Anatolia Diamond saç bakım seti ile ilgili çok ciddi bir performans harcadıklarını dile getiren Şahin Şimşek, “Ürünümüz artık her kesimden yoğun ilgi ve alaka görmeye başladı. Bürokratlar, milletvekilleri, bakanlar, yargı mensupları, sanatçılar, kuaförler ve güzellik merkezleri  tarafından kullanılmaya başlandı. Yurt içinde ve yurt dışında belirli bölgelerde bayiliklerimizi oluşmaya başladık” dedi.


Saç dökülmesine karşı kesin sonuç almak ve daha gür saçlara sahip olmak için Anatolia Diamond ürünlerini deneyin. 

Kaynak: medyanefesi.com