Anne Çocuk Bilgisi

Sağlık, Magazin ve Haber Portalı

Salma Hayek’ten cesur paylaşımlar

Son dönemde özellikle Instagram hesabından yaptığı tatil paylaşımlarıyla magazin gündemine gelen Salma Hayek, takipçilerinin beğeni yağdırdığı iddialı pozlarıyla ilgili açıklama yaptı.

‘EGZERSİZ YAPMAM GEREKİYORDU’

Entertainment Tonight’a röportaj veren 54 yaşındaki yıldız, coronavirüs pandemisinin başlarında spor salonuna gitmeye başladığını ve çok çalışarak ulaştığı formda görüntüsünü paylaşmak istediğini söyledi.

Özellikle bikinili fotoğraf paylaşmayı özgürleştirici bulduğunu belirten Hayek, “Kilo vermem ve geçen senenin sonuna doğru bikini giyebilmek için egzersiz yapmam gerekiyordu. Bu kadar fazla fotoğraf çektiğim için de mutluyum. Hiç utanmıyorum çünkü bunlar tatilimin ilk haftasındaydı” ifadesini kullandı.

Salma Hayek, “İlk haftadan sonra herkesin karantinaya geri döndüğünü duyunca yeniden yemek yemeye başladım. Tüm çabalarım yeniden bozuldu” diyerek de espri yaptı.

“HER GÜN BİKİNİ GİYDİĞİMİ DÜŞÜNENLER VAR”

Meksikalı yıldız oyuncu, “İnsanlar artık çok sıkıldı ve bu yüzden onlar için biraz ara vereceğim. Artık her gün bikini giydiğimi düşünüyorlar. Hayır, bu öyle değil! Tüm fotoğraflar aynı yerde çekildi” şeklinde konuştu.

Kaynak:Milliyet