Anne Çocuk Bilgisi

Sağlık, Magazin ve Haber Portalı

Kadir Doğulu, sağlık sorunlarıyla boğuşan eşine gözü gibi bakıyor

Oyuncu Kadir Doğulu, ciddi sağlık sorunları yaşayan eşi Neslihan Atagül’e gözü gibi bakıyor. Neslihan Atagül, bugün sosyal medya hesabından eşinin ayakkabısını bağladığı anları paylaştı.

Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan, Sefirin Kızı dizisinde başrol oynayan Neslihan Atagül, yaşadığı geçirgen sendromu nedeniyle rol aldığı diziden ayrıldı. Zor günler geçiren Neslihan Atagül’e en büyük desteği ise oyuncu sevgilisi Kadir Doğulu’dan geliyor.

EŞİNİN AYAKKABISINI BAĞLADI

Oyuncu Kadir Doğulu, geçirgen bağırsak sendromu hastalığı ile mücadele eden eşi Neslihan Atagül’ün ayakkabılarını bağladı. Neslihan ise eşinin bu anlarını Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Yakışıklı oyuncunun özellikle kadın hayranlarından övgüler yağdı.

HIZLA KİLO VERİYOR…

Hastalığı nedeni ile son dönemde hızla kilo veren Neslihan Atagül, geçtiğimiz hafta apar topar hastaneye kaldırılmıştı. ‘Geçirgen bağırsak sendromu’ teşhisi konan ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından çektiği bir videoyu paylaşarak sağlık durumuyla ilgili açıklama da “Çok incesiniz beni yalnız bırakmadınız, çok sağ olun. Gördüğünüz gibi fena sayılmam, iyiyim. İyi olmaya da gayret ediyorum. Birazcık dinlenmeye ihtiyacım vardı, hala var o yüzden biraz daha dinleneceğim ama iyiyim” ifadesini kullanmıştı.