Anne Çocuk Bilgisi

Sağlık, Magazin ve Haber Portalı

Yakalandılar… Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşkı belgelendi!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin geceyi birlikte mi geçirdiler?

Rol aldıkları dizide iki aşığı canlandıran ünlü oyuncu Hande Erçel ile Kerem Bürsin hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in, bir süredir birlikte yaşamaya başladığı öne sürüldü. Aynı evden çıkarken görüntü vermemek için çabalayan ikili, ilişki iddiaları karşısında yanıtsız kaldı.

Ünlü oyuncular Erçel ve Bürsin, uzun süredir aşk iddiaları ile gündemi meşgul ediyordu. Rol aldıkları dizide yakınlaştıkları konuşulan ikili, iddiaları güçlendirecek görüntüyle magazin dünyasında bomba etkisi yarattılar.

Hande Erçel, geçtiğimiz haftalarda Beykoz’da bir villaya taşınmıştı. Sürpriz taşınma sonrası Hande Erçel’in rol arkadaşı Kerem Bürsin’den flaş bir hamle geldi.

Yanına taşındı ve geceyi birlikte geçirdiler

Magazin D’nin iddialarına göre; Kerem Bürsin’in Hande Erçel’den uzak kalmamak adına yanına taşındığı öne sürüldü. Dün geceyi birlikte geçirdikleri iddia edilen ünlü oyuncular, evin önünde basın mensuplarını görünce birlikte görüntü vermemek için yoğun çaba sarf etti.

Hande Erçel, kendi arabasını önden gönderip Kerem Bürsin ile birlikte set aracına bindi. İkili, rol aldıkları dizilerinin Kuzguncuk’taki setine geçtiler.

Kyanak:Mynet