Anne Çocuk Bilgisi

Sağlık, Magazin ve Haber Portalı

Işıl Reçber: Hâlâ yerimde olmak isteyen var mı?

Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber bir süre önce boynundan ve kolundan sakatlanmıştı. 

Reçber, geçtiğimiz günlerde de kick boks yaparken nazara geldi. Bu kez de dizi döndü. Ameliyat olana kadar da fizyoterapi tedavisi görmesi gerekiyor.mReçber, “Üç gündür hastanelerde koşturuyorum. Tekme atarken dizim döndü, ön çapraz bağlarım da koptu. Ciddi bir sakatlık yani. Fizyoterapi ile şimdilik ödemi ve kanamayı durdurmaya çalışıyorlar.

‘Hâlâ yerimde olmak isteyen var mı acaba.?’
Bana her zaman ‘Hayat size güzel, sizin yerinizde olmak vardı’ diyorlardı. Hâlâ yerimde olmak isteyen var mı acaba, merak ediyorum? Yine de asla isyan etmiyorum. Böyle bir sıkıntıyı yaşamam gerekiyormuş, bu da Allah’tan” dedi.,

Işıl Reçber, 1997 yılında evlendi

Eşi Rüçtü Reçber’le, 1997 yılında nikah masasına oturan Işıl Reçber’in; Tuvana ve Mehmet Burak adlarında iki çocuğu var.

Işıl Reçber, daha önce evliliği için; “Tanıştığımız zaman 16 veya 17 yaşındaydım, 18’imde evlendim. Rüştü de 23’ündeydi. Çocuk yaşta ‘evet’ dedim yani. Fakat bir gün bile pişman olmadım. Yine dünyaya gelsem, yine Rüştü’yü ister, onu seçerim. Zaten aksini düşünsem 23 yıl, 7/24 birlikte olamazdık. Gerçi şimdi kızım 19 yaşında. Evlenmek istediğini söylese, şoka girerim” demişti.

Işıl Hanım, sözlerine şöyde devam etti; “Rüştü’nün tavrı, davranışı hâlâ beni etkiliyor. Uzun ve mutlu ilişkinin sırrı da şu; kendinize yapılmasını istemediğinizi partnerinize yapmayın, eşiniz ile empati kurun. Birbirinize değer verdiğinizi hissettirin. Ufacık jestler aşkı diri tutar, sevginiz zedelenmez” diye devam etmişti.

hürriyet.com