Anne Çocuk Bilgisi

Sağlık, Magazin ve Haber Portalı

Yeliz Yeşilmen’in son paylaşımları yine olay oldu

Aylar önce “Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum” diyerek gözyaşları içerisinde sosyal medya hesabından açıklama yapan ünlü şarkıcı Yeliz Yeşilmen’den eşi Ali Uğur Akbaş ile ilgili yeni bir paylaşım geldi.

Yine hediye krizi 

Ailesi ve arkadaşlarıyla hafta sonunu Maşukiye’de geçirmek için giden Yeliz Yeşilmen, eşiyle yaptığı paylaşımlara düştüğü notlarla gündem oldu.

Dün İnstagram hesabından bu fotoğrafı paylaşan Yeliz Yeşilmen, gönderisine “Huhu tam da bu foto sonrası birbirimize girdik sebep? Tabii ki içimde Kalmasın 4 yıldır gelmeyen evlilik yıldönümü hediyesi. Yani bir dal çiçek dahi gelmedi yine yolda bu konu ve artık net küstüm hatta şimdiki otelde bile ayrı odalar eh dayanamam bu kadarına pes. Sizlerle her şeyi paylaşan ben şunun kulağını sağlam çekin derim” notunu düşmeyi ihmal etmedi.

‘Düşüncesiz ve cimrisin’ 

Ardından benzer pozlarını instagram hesabının hikaye bölümünden de yayınlayan Yeliz Yeşilmen, “Düşüncesiz ve inanılmaz cimri oh rahatladım be” yazdı.

Bir sonraki paylaşımda eşinin yüzünü bir uygulama ile gençleştiren şarkıcı, “Al bu da benim sana hediyem olsun” diyerek göndermede bulundu.

Sabah saatlerinde de kahvaltı sofrasını takipçileri için yayınlayan Yeliz Yeşilmen, eşini olduğu tarafı çekmedi ve “Küsüm, o tarafa bakmıyorum” notunu düştü.

milliyet.com