Anne Çocuk Bilgisi

Sağlık, Magazin ve Haber Portalı

Rihanna ve Jay-Z, Nurettin’e övgüler yağdırdı…

Rihanna ve Jay-Z’den onayı aldı…

2008 yılından bu yana çıkardığı single’lar ve yaptığı remikslerle dünyaca ünlü yıldızların da dikkatini çeken Nurettin Çolak, çok ses getirecek yepyeni bir çalışmaya daha imza attı. Rihanna’nın 2007 yılında Jay-Z prodüktörlüğünde çıkardığı “Umbrella” şarkısını cover’layan Nurettin Çolak, çalışma için her iki yıldızdan da onay aldı. Rihanna ve Jay-Z, hayran kaldıkları Nurettin Çolak’a övgüler yağdırdı. “Umbrella”, 22 Şubat’tan itibaren Amerika’nın en büyük plak şirketi olan Ultra Music tarafından müzikseverlere sunulmaya başlandı.

Trance müziğin yanı sıra progressive house ve progressive trance türlerinde de remiksler yapan Çolak, ilk single’ı “Nevermind-Progrez Music”i yayınladığı 2008 yılından bu yana müzik dünyasında çok ses getiren işlere imza attı. Ajda Pekkan’dan Ozan Çolakoğlu’na, Serdar Ortaç’tan Hande Yener’e Türk popunun dev isimleriyle çalışan başarılı prodüktörün çalışmaları yurtdışında da oldukça yankı uyandırdı. Aralarında Hardwell, David Guetta, Nicky Romero, Tiesto ve Armin van Buuren’in de yer aldığı çok sayıda yıldız isim, Nurettin Çolak’ın şarkılarını partilerinde ve radyo programlarında çaldı, kendi albümlerinde yer verdi.

İkisi de çok beğendi…

Ünlü DJ Armin van Buuren’in “Türkiye’den tanıdığım çok iyi bir prodüktör” diye tarif ettiği Nurettin Çolak, şimdi çok iddialı bir çalışmayla müzikseverlerin karşısında. Nurettin Çolak, Rihanna’nın 2007 yılında Jay-Z prodüktörlüğünde hazırladığı “Umbrella” şarkısını cover’ladı. Bu yeni versiyon için önce Rihanna ve Jay-Z’den de onay alındı. Her iki yıldız da çalışmayı çok beğendi ve övgü dolu yorumlarda bulundular. Jay-Z’nin “Bu şarkı bir an önce dinleyicilerle buluşmalı” diyerek anında onay verdiği “Umbrella”, 22 Şubat Pazartesi günü Amerika’nın en büyük plak şirketlerinden Music Publisher: Ultra Music tarafından yayınlanmaya başlandı.

medyanefesi