Anne Çocuk Bilgisi

Sağlık, Magazin ve Haber Portalı

Bir Zamanlar Çukurova’da bu ayrılık oldukça yıkıcı olacak!

Perşembe akşamlarının sevilen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova, atv ekranında 3.sezonu ile yoluna devam etmeye hazırlanıyor. Şimdiye kadar 86 bölümü yayınlanan dizide en son Esra Dermancıoğlu’nun canlandırdığı Behice karakteri diziden ayrılmıştı… Bu karakterin gidişinin ardından dizide hikayenin merkezineyse, Hande Soral’ın canlandırdığı Ümit karakteri tam olarak oturdu.

Ümit’in Sevda’nın kızı olduğu beklentisi oldukça artarken, Demir ile Ümit arasındaki aşk da iyice gelişti. Tabii ki Ümit için bu bir aşktan çok daha fazlası. Belki de bir intikam hikayesi… Ümit’in kendisini Demir’e kaptırıp kaptırmadığı ilerleyen bölümlerde ortaya çıkacaktır. Ümit meselesi dizinin son döneminde en çok heyecanı artıran konulardan birisi olmaya devam ediyor. Ümit’in getirdiği sırlar ve amaçları yeni bölümlere damgasını vuracak gibi gözüküyor…

Dizinin 87.yeni bölümünden yayınlanan fragmanda önemli detaylar yer alıyor. Züleyha birden ortadan kayboluyor… Fekeli, Fikret’ten şüpheleniyor ve onu sorgulamaya başlıyor. Demir ise, o sıralarda Ümit ile birlikte ve onunla evlilik kararı alıyor… Züleyha ise 2 gün bulunamayınca, Sevda durumu Demir’e haber veriyor. Demir, Züleyha’yı ormanda buluyor ve bucağına alıp eve götürüyor.

En çok merak edilen soru, Demir ile Züleyha arasında bir ayrılık yaşanacak mı? Şayet, Demir boşanmak isterse bu durumun Züleyha için yıkıcı bir etkisi olacaktır. Yani bu adım çok sert olabilir ve Züleyha derin bir bunalım içine girebilir.

Bu arada Ümit, Demir’i istediği yöne çekebilecek mi? Fikret’in Demir ile olan kavgasında zaman içinde neler yaşanacak?

https://twitter.com/bzcdizi/status/1368998085716832259?ref_src=twsrc%5Etfw

Ayrıca, Bir Zamanlar Çukurova’da Hande Soral’ın gizemli sözlerindeki sır açığa çıktı! Bir Zamanlar Çukurova’da şok! Züleyha ve Demir boşanıyor mu? Bir Zamanlar Çukurova’da bir büyük ayrılık daha! Bir Zamanlar Çukurova’nın Saniye’si Selin Yeninci yoğun bakımda… Merak edilen herşey gün yüzüne çıkıyor…

msn.com