Anne Çocuk Bilgisi

Sağlık, Magazin ve Haber Portalı

Mandatory Credit: Photo by Invision/AP/REX/Shutterstock (9242932a) Singer Beyonce Knowles attends the Tidal X: 1015 benefit concert in New York. There are few things Beyonce has not conquered, and the Grammy for album of the year is one of them. Beyonce's main competition is Adele, who won album, song and record of the year in 2010 with "21" and "Rolling In the Deep." The 2017 Grammy Awards are held Grammy Awards, New York, USA - 16 Oct 2016 England. (Photo by Samir Hussein/WireImage) Prince Harry, Duke of Sussex and Meghan, Duchess of Sussex Standing with King Tupou VI and Queen Nanasipauïu Tukuïaho of Tonga at the farewell with His Majesty King Tupou VI on October 26, 2018 in Nuku'alofa, Tonga. The Duke and Duchess of Sussex are on their official 16-day Autumn tour visiting cities in Australia, Fiji, Tonga and New Zealand. (Photo by Chris Jackson/Getty Images)

Beyonce’den Meghan Markle’a tam destek

Oprah Winfrey’e verdiği röportajda kraliyetle ilgili bomba etkisi yaratan açıklamalar da bulunan Meghan Markle’a destek, ünlü şarkıcı Beyonce’den geldi. Başarılı şarkıcı Beyonce, ‘Prensesim’ dediği Düşes’e “Cesaretin ve liderliğin için teşekkürler Meghan” mesajı gönderdi.

39 yaşındaki ünlü şarkıcı Beyonce, 39 yaşındaki Sussex Düşesi’ne “Cesaretin ve liderliğin için teşekkürler Meghan. Hepimiz senden güç ve ilham alıyoruz” mesajını gönderdi. Beyonce, kendi web sayfasında yayımladığı mesajını, The Lion King filminin 2019’da Londra’da yapılan ve Meghan Markle ile Prens Harry’nin de hazır bulunduğu galadan fotoğraf paylaşarak verdi…

“PRENSESİM”

Daha önce galadaki buluşmadan paylaşılan videoda Beyonce’nin Meghan Markle’a “Prensesim” diye hitap ettiği duyulanlar arasındaydı.

Ünlü şarkıcı galadan aylar önce Beyonce ve Jay-Z, 2019 Brit Ödülleri‘nde En İyi Uluslararası Grup ödülünü kazanmış ve Londra’daki törene katılamamalarına rağmen, bir video mesajı aracılığıyla teşekkür konuşması yayınlamıştı. Videoda, Black History Month‘a gönderme yapan ünlü çift, Leonardo da Vinci‘nin resmi yerine, Meghan Markle portresinin önünde durarak; Louvre Müzesi‘nde Mona Lisa’nın önünde çektikleri ‘Apeshit’ müzik videolarını yeniden canlandırmıştı.

KRALİYETE IRKÇILIK SUÇLAMASI

Amerikan CBS televizyonuna röportaj veren, siyahi bir anne ve beyaz bir babanın kızı olan Meghan Markle, oğluna hamilelik süreci ile ilgili konuşurken, “Ben hamileyken, bebeğimin prens ya da prenses olmasını istemediler. Bebeğime güvenlik tanınmayacağını söylediler. Oğlum doğduğunda ten renginin ne kadar koyu olacağına dair konuşmalar oluyordu ve bundan endişeleniyorlardı” ifadesini kullanmıştı.

SARAYDAN İLK AÇIKLAMA GELDİ

Buckingham Sarayı dün akşam, İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in torunu Sussex Dükü Prens Harry ve eşinin ABD’li ünlü sunucu Oprah Winfrey’e yaptığı açıklamalara ilişkin bir bildiri yayımladı. Kraliyet ailesinin, Prens Harry ve eşinin son yıllarının zor geçtiğini öğrendiği için çok üzgün olduğu aktarılan bildiride, “Harry ve Megan, her zaman çok sevilen aile üyeleri olarak kalacak” ifadelerine yer verildi. Yapılan bildiride, Prens Harry ve eşinin ortaya attığı “ırkçılık” iddialarının “endişe verici” olduğu ve konunun aile tarafından özel olarak inceleneceği kaydedildi.

Kaynak:ntv.com.tr