Anne Çocuk Bilgisi

Sağlık, Magazin ve Haber Portalı

Çağrı Atakan ve Murat Ceylan arasında yaşanan gerginliğin ardından Acun Ilıcalı’dan neler söyledi?

Survivor yarışmasının son bölümüne, Çağrı Atakan’ın Murat Ceylan’ın üzerine yürüdüğü anlar damga vurdu. Oyun sonrası çılgına dönen Çağrı Atakan’ı kimse sakinleştirememişti. Acun Ilıcalı konseyde olayın iç yüzünü dinledikten sonra yarışmacı Çağrı’ya nasıl bir yaptırım uygulanacağını açıkladı. Yaşanan talihsiz olayı acil durum konseyine taşıyan Acun Ilıcalı, Survivor tarihinde bir ilk yaparak yarışmacının kendi isteğiyle ayrılmasını söyledi. Peki şimdi, Çağrı Survivor’dan elendi mi?

Survivor yeni bölümünde Gönüllüler ve Ünlüler takımı iletişim oyunu için karşı karşıya geldiyor.. Her geçen gün ada şartlarının zorlaştığı Survivor’ın olaylı yarışmacılarından Çağrı Atakan, bu kez Steven ile tartışma yaşıyor. Yarışmada Steven ile kavga eden ve üzerine yürümeye çalışan Çağrı’yı takım arkadaşları engellemeye çalışıyor. ‘Özür dileyecek’ diye bağıran Çağrı Atakan, araya giren Murat Ceylan’a da sinirleniyor.

Sunucu Murat Ceylan’ın olaya müdahalede bulunması ve ‘Çağrı yeter’ demesiyle daha çok sinirlenen ve kendine hakim olamayan Çağrı adeta deliye dönüyor ve ünlü sunucuya ‘Ne yeter lan sana ne?’ sözleriyle beklenmedik bir çıkışta bulunuyor. Ünlüler takımının bir diğer yarışmacı olan Öykü’nün “Yapma bitireceksin. Yapma” sözleri ile o anlarda yaşanan gerginliği gözler önüne seriyor.

ACUN ILICALI AÇIKLAMA YAPTI 

Survivor’da yaşanan olayın ardından Acun Ilıcalı acil durum konseyi toplanma kararı verdi. Konseyde oldukça gergin olduğu görülen Acun Ilıcalı, sunucu Murat Ceylan’a bağıran ve üzerine yürüyen Çağrı Atakan’ın kendi isteğiyle ayrılmasını isteyerek bir ilke imza attı. Yarışmacının kendi isteğiyle ayrılmasını isteyen Acun Ilıcalı, şunları söyledi;

“Murat Ceylan’a yapılan hakareti kendime yapılmış sayarım. Yaptığın hareketi kabul etmiyoruz. Bizim temsil eden birine yapılan hareket benim açımdan kabul edilir değil. Görüntüleri 3 kere seyrettim. Sana yapacağımız yaptırımı söylüyorum;

ÇAĞRI SÜRE İSTEDİ 

Bizim bu konu ile ilgili kararımız şöyle; Sen bundan sonrası 5 ödülden yararlanmayacaksın. Bu 5 ödülden yararlanmamak Survivor şartlarında çok zoru durum. Kafanda şunları da değerlendirmeni istiyorum. Ben bu sebepten seni yarışmadan elemem. Ama şu an yarışmayı bırakıyorum dersen de mutlu olurum”.

Acun Ilıca’nın çıkışı üzerine Çağrı Atakan bunun cevabını bir sonraki konseyde vermek istediğini ifade etti.

Sorun olmadığını söyleyen ünlü televizyoncu sözlerine şöyle devam etti, “Ona posta koy, buna posta koy. Burası kimsenin çiftliği değil. Biz bunları hak etmiyoruz. Şöyle yapalım sen bir hafta düşün. Bir hafta sonra bize kararını bildir. ” dedi.

Kaynak:hurriyet.com.tr