Anne Çocuk Bilgisi

Sağlık, Magazin ve Haber Portalı

‘Vay Babam Vay’ Filmi Çok Konuşulacak…

Vay Babam Vay Filminin Tanıtım Afişi Yayınlandı!

Vay Babam Vay filmi dikkat çeken konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla sinema severleri oldukça meraklandırdı. Komedi türündeki Vay Babam Vay filminin yönetmenliğini Gökhan Arı yaptı. İşte! film hakkında merak edilenler…


Sinemaport’un medya sponsorluğunu üstlendiği Vay Babam Vay, her saniyesiyle seyirciyi kahkahaya boğmaya hazırlanıyor. Tam bir aile komedisi olan Vay Babam Vay 7’den 70’e herkese hitap etmesiyle dikkat çekiyor. Merakla beklenen filmin afişiyse, yeni yayınlandı. Matine Film’in yapımını üstelendiği projenin yönetmen koltuğunda ise, Gökhan Arı oturuyor. Oyuncu kadrosunda ünlü isimleri barındıran Vay Babam Vay dikkatleri şimdiden üzerine çekti. Filmin oyuncuları arasında Altan Erkekli, Füsun Demirel, Fırat Albayram, Onur Yaprakcı, Bengi İdil Uras, Ceyda Kasabalı, Seymen Aydın, Tayfun Sav, Nihan Tarhan Şahenk, Ali Oğuz Şenol, Ulukan Ağdaş, Elif Baysal, Melek Şahin, Ömer Gezerel gibi çok sevilen isimler yer alıyor.


Vay Babam Vay, 14 Mayıs 2021’de izleyici ile buluşuyor..
Vay Babam Vay Filminin Konusu Nedir?
İsmet’in ölümünden sonra eşi, çocukları, kardeşleri ve kasabadan diğer insanlar cenaze uğurlaması için eve toplanırlar. Eve gelen imam ikindi namazına kadar cenazeyi kaldırıp defnetmek gerektiğini İsmet’in çocuklarına söylüyor. Fakat İsmet’in abisi uğurlamaya geç kalacağı için cenaze bir türlü kaldırılamaz. İşte tam burada aile kendi arasında miras paylaşımlarını konuşurken olmadık işler başlarına geliyor. İsmet’in başka bir kadından olma çocuğu cenazeye gelince işler sarpa sarıyor. İsmet’in oğulları Sefa ve Eyüp bu durumu anneleri Şerife’ye belli etmemeye çalışıyorlar.

Herşeyin yolunda gittiğini zannettikleri sırada İsmet’in sevgilisi Ajda eve gelir ve mirastan pay ister. Yoksa herşeyi anlatıp rezil etmeyle tehdit ediyor. Sefa ve Eyüp ne yapacaklarını bilemezler. Ajda şiddetli bir konuşmanın sonunda ayağı takılıp yere düşüyor. Ajda’nın öldüğünü zanneden Sefa ve Eyüp onu bir sandığa kitlerler. Bundan sonra herşey karmaşık bir hal alıyor. Sonuçta, İsmet ailesine mirastan başka her tülü belayı bırakıp gitmiş oluyor..