Anne Çocuk Bilgisi

Sağlık, Magazin ve Haber Portalı

‘Kağıt Ev’ dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı!

Yakında başlayacak olan ‘Kağıt Ev’ dizisinin konusu; ‘Cihan’ ve ‘Aylin Fırtına’, oğulları ‘Mert’, büyük kızları ‘Cemre’ ve küçük kızları ‘Melisa’ ile; mutluluk ve refah içinde, imrenilecek bir hayat yaşamaktadır. Kariyerleri, evleri, hayatları… Kısacası çizdikleri aile tablosu mükemmeldir. Fakat bu mükemmel hayatları tek bir yanlış anlama ile darmadağın olur. Onlar hem çocuklarını hem de ailelerini korumak için her şeyi göze almak zorunda kalacaklar.

STAR TV’nin oldukça merak edilen dizisinin yayın günü henüz belli olmadı.  Kağıt Ev dizisinde aşk hikayelerine de yer verildiği gibi tartışma sahneleri de olacak.  Oyuncu kadrosunda hem erkek oyuncular hem de kadın oyuncular dikkat çekmektedir. Kağıt Ev dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer alıyor. Peki! Kağıt Ev oyuncuları kimdir? İşte! Kağıt Ev hangi karakteri kim canlandırıyor? sorularının yanıtları!

Dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez’in yaptığı dizi, merak uyandıran etkileyici senaryosuyla hem sorgulayan hem de sorgulatan çarpıcı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Kağıt Ev sürükleyici hikayesiyle izleyici tarafından merak ediliyor. Peki! Kağıt Ev dizisinin oyuncuları kim?

Kağıt Ev dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Kağıt Ev dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla sosyal medyada araştırılıyor.

Kağıt Ev Dizisi’nin Hikayesi ve Oyuncuları

Kağıt Ev dizisinin oyuncu kadrosunda; Ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Can Nergis, Tuvana Türkay, Bülent Gültekin, Nejat Uygur, Tuğçe Aykut, Helin Kandemir ve Bulut Eker rol alıyor. Başarılı oyuncu, ‘Erdal Beşikçioğlu, Ceza Hukuku Profesörü ve Olay Yeri Uzmanı Cihan Fırtına’yı, Nur Fettahoğlu ise başarılı Avukat Aylin Fırtına’yı canlandıracak.

Yasak Elma‘ dizisinden kısa bir süre önce ayrılan Can Nergis ile, geçtiğimiz sezon Yasak Elma’ya veda eden Tuvana Türkay da Kağıt Ev dizisinde rol alacak isimler arasında yer alıyor. Birsen Altuntaş’ın twitter hesabında edinilen bilgiye göre diziye Çetin rolüyle Bülent Gültekin, Mert rolüyle Nejat Uygur, İnci rolüyle Tuğçe Aykut ve Melisa rolüyle Bulut Eker de katıldı. Doğduğun Ev Kaderindir’de Dilara yani Kibrit karakterine hayat veren Helin Kandemir’in de Kağıt Ev dizisinin kadrosuna katıldığı ortaya çıktı…

Kaynak:msn.com