Anne Çocuk Bilgisi

Sağlık, Magazin ve Haber Portalı

Leyla ile Mecnun aynı kadro ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor?

TRT 1 ekranlarından 3 sezon boyunca absürt komedi olarak yayınlanan, Leyla ile Mecnun, yeniden ekrana taşınıyor. Acun Ilıcalı tarafından Exxen için aynı kadroyla çekileceği öğrenilen dizinin, yönetmen koltuğunda da yine Onur Ünlü olacak.

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; final yapamadan ekran yolculuğu sonlandırılan absürt komedi dizisi Leyla ile Mecnun, ünlü medya patronu Acun Ilıcalı’nın adımı ile yeniden ekrana taşınıyor.

3 sezon boyunca ekranlarda boy gösteren ve genç izleyici kitlesi ile büyük başarı yakalayan sevilen dizi, Exxen için Onur Ünlü tarafından yeniden çekilecek. Aynı kadro ve aynı hikaye üzerinden sürdürüleceği öğrenilen Leyla ile Mecnun’un çekimlerine, yaz aylarında başlanacak.

Leyla ile Mecnun’u yeniden ekranlara taşımak için oyuncular ile görüşmelere başladı…

Birsen Altuntaş, konuyla ilgili olarak kişisel İnstagram hesabı üzerinden gerçekleştirdiği paylaşımda, “Acun Ilıcalı, Sihirli Annem’in ardından Exxen için bir fenomen diziyi daha yeniden çektirecek. Acun Ilıcalı, şimdi de Leyla ile Mecnun’un haklarını aldı. Geçen aylarda 10. yaşı kutlanan diziyi yine yönetmen Onur Ünlü çekecek. Dizinin eski ekibiyle görüşmelere başladı. Çekimlerin yaz aylarında başlaması planlanıyor” ifadelerine yer verdi.

Leyla ile Mecnun dizisi nasıl bitmişti?

Şubat 2011 ile Ocak 2014 tarihleri arasında 3 yıl boyunca TRT1 ekranlarında seyircilerin karşısına çıkan Leyla ile Mecnun, türünün Türkiye’deki en başarılı örneklerinden biri olarak kabul edilen bir absürt komedi dizisiydi. Konuları ele alış biçimiyle oldukça geniş bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran dizi, buna rağmen ani bir karar ile final bile yapmadan ekranlara veda etmişti.