Anne Çocuk Bilgisi

Sağlık, Magazin ve Haber Portalı

Influencer Leyla Yıldırım’dan hayata pozitif bakma tüyaları

Influencer Leyla Yıldırım, hayatta pozitif olmanın ve gülümsemenin çok önemli olduğundan bahsederek, huzuru artırmak için izlenen yolda karşılaşılabilecek engeller hakkında konuştu.
Kendisinin genellikle pozitif tarafının ağır bastığını söyleye Leyla Yıldırım, “Telefonda konuşurken hatta mail yada mesaj yazarken bile gülümserim ki karşı tarafa enerjim geçsin” ifadelerini kullandı.

Empati yapmanın insan ilişkilerindeki önemine de değinen Leyla Yıldırım, “Karşımdakini olduğu gibi kabullenmeyi öğreneli uzun zaman oldu” diyerek, huzurunu artırmak için izlediği yolun kimi zaman ‘yumuşak karnı’ haline geldiğini şöyle anlattı:
“Farkettim ki hayatımdaki huzuru arttırmak için ilerlediğim bu yol karşımdakiler için yumuşak karnım olabiliyor. Kimse kırılgan olduğu kadar kırdığının farkında değil sanırım. Hassasiyet göstermediğin her konuda hassasiyet beklemek ne kadar kolay. Karşındakini sırf o an sen mutsuzsun diye demoralize etmek, kötü hissettirmek…”

Örnek Bir Aile!

Leyla Yıldırım’ın sosyal paylaşım uygulaması İnstagram’da eşi Halit Yıldırım ve oğulları Aras Bulut Yıldırım ile paylaşımlara da beğeni yapıyor. Yıldırım ailesi eğlenceli halleri ve gülen yüzleriyle de takipçilerine mutlu bir tablo sunuyorlar…

Kaynak:

HABER: DİNÇER KARACALAR