Anne Çocuk Bilgisi

Sağlık, Magazin ve Haber Portalı

‘Doğduğun Ev Kaderindir’ final mi yapıyor? İşte! Finalde yaşanacaklar…

‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisinden final haberi geldi. Çarşamba günleri ekrana gelen Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, çarşamba akşamı yayınlanacak 43. bölümüyle ekranlara veda edecek. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir neden final yapıyor, final bölümünde neler yaşanacak? İşte! Doğduğun Ev Kaderindir final bölümünden detaylar…

Gülseren Buğdaycıoğlu’nun ‘Camdaki Kız’ kitabındaki bir hikayeden uyarlanan ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisi ekran macerasını noktalıyor. Doğduğun Ev Kaderindir, 12 Mayıs Çarşamba akşamı ekrana gelecek 43. bölümle final yaparak ekran macerasını sonlandırmış olacak.

İlk sezonunda reytinglerde başarılı sonuçlar elde eden dizi, 2. sezonundaysa, Sadakatsiz, Kuruluş Osman ve Masumiyet gibi rakipleriyle reyting yarışına girdi. Mehdi karakterini canlandıran İbrahim Çelikkol’un da vedasının ardından dizi için final kararı aldığı öğrenildi.

Dizi finalinde neler olacak?? 

Uzun zamandır aşk yaşayan Zeynep ile Barış, önlerine çıkan tüm engelleri aşarak evleniyor. Günler sonra Nuh’un yanına dönen Cemile ise hamile olduğunu öğreniyor. Mutlu sonların yaşanacağı dizide Zeynep yıllardır kayıp olduğunu düşündüğü kardeşine de kavuşuyor.